Vítejte ve světě originality! Vítejte ve Fraise!

 

Jsme tu, abychom Vám ukázali, že jste neobyčejní, krásní a jdete s dobou. V autorském ateliéru Fraise, který šije pro Vás a přímo na Vás už několik let, ctíme Vaši individualitu a jedinečnost. V rukách návrhářky Kamily Jahodové tu vznikají jak pohodlné kalhoty na jógu, které nikde jinde nenajdete, tak ležérní business nebo městskou móda, které umí zaujmout.

Kalhoty, šaty, sukně, tuniky, sportovně elegantní halenky a nově i saka. Na to všechno používáme materiály špičkové kvality. Ve Fraise se nejen šije, ale i šitím žije. S každým kouskem oblečení si chceme pohrát a utvořit z něj dokonalý kousek, který vynikne ve Vašem šatníku i na Vašem těle.

Na trh jsme se dostali v roce 2011, kdy se nám podařilo projektem originálních oděvů Fraise zaujmout porotu soutěže Rozjezdy roku a umístit se na krásném 2. místě. Oblékli jsme tým T-mobile. Naše oblečení se objevilo i na prknech, která znamenají svět. Navíc se podílíme na limitovaných kolekcích pro největší open-air prodejní výstavu autorské tvorby v České republice, kterou je Dyzajn Market. A jedeme dál!

 

S oblečením od Fraise rozhodně nezapadnete v davu. Těšte se na nápadité střihy, vypracované detaily, extravaganci, ale zároveň kvalitu a pohodlí. Váš dobrý pocit začíná v naší malé šicí dílně.

Vaše Fraise

 

 

Co o nás napsaly:

http://finance.idnes.cz/kamila-jahodova-a-jeji-textilni-manufaktura-fex-/podnikani.aspx?c=A140305_124354_podnikani_sov

http://www.zivotnapadum.cz/novinka/jak-uspet-na-trhu-hledejte-mezery.html

http://www.zivotnapadum.cz/uzivatelky/kamila-jahodova.html

 

http://www.mojebetynka.cz/rodina-a-vy/maminky-rady-rozhovory-a-pribehy/vas-pribeh-jak-jsem-k-siti-prisla-a-zacala-podnikat

a taky nás můžete najít na www.fler.cz/petit-fraise-0

V roce 2011 jsme se zůčastnili soutěže pro začínající podnikatele ROZJEZDY 2011, kde jsme se v regionálním kole umístnili na 2. místě ( více nahttp://www.rozjezdyroku.cz/Workshopy/12)

Přejeme Vám příjemný nákup.

Vaše Fraise


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

  • Rosalie
  • Rosalie
    1 300,-Kč (-50%) 650,-Kč

Všechny slevy

Sphere card
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere card.