O nás

Vítejte v atelieru Fraise, vítejte ve světě originality. 

 

MSA05401

 

Jsme tu, abychom Vám ukázali, že jste neobyčejné, krásné a jdete s dobou. V autorském ateliéru Fraise, který šije pro Vás a přímo na Vás už několik let, ctíme Vaši individualitu a jedinečnost. V mých rukách a rukách šikovných kolegyň tu vznikají jak pohodlné kalhoty na jógu, které nikde jinde nenajdete, tak i ležérní business nebo městskou módu, která umí zaujmout.

Na to všechno používáme materiály špičkové kvality z Čech i ze zahraničí. Ve Fraise se nejen šije, ale i šitím žije. Šití je taková moje terapie, kdy jsem excelové tabulky nahradila koníčkem, ze kterého se narodilo Fraise. S každým kouskem oblečení si chci pohrát a utvořit z něj dokonalý kousek, který vynikne nejenom ve Vašem šatníku i na Vašem těle. Kousek, ve kterém prožijete samé krásné chvíle. Kousek, který bude vaši součásti a který váš dobrý pocit znásobí.

Na trh jsme přišli v roce 2011, kdy se nám podařilo projektem originálních oděvů Fraise zaujmout porotu soutěže Rozjezdy roku a umístit se na krásném 2. místě. Oblékli jsme tým T-mobile, Oriflame a jiné. Naše oblečení se objevilo i na prknech, která znamenají svět. 

Dvakrát do roka tvoříme ucelené kolekce, které na sebe navazují a dají se kombinovat napříč dobou, kdy vznikly. Občas proložíme stálé kolekce nějakou limitkou, kterou můžete vidět u nás v atelieru, nebo na největší openair výstavě Dyzajn market v Praze, které se pravidelně účastníme. 

S Fraise rozhodně nezapadnete v davu. Baví mě ženské křivky, a jelikož jsem i já majitelkou pořádných křivek, snažím se střihy vymýšlet s důrazem právě na ně.  Těšte se i nadále na nápadité střihy, vypracované detaily, občasnou extravaganci, ale zároveň kvalitu a pohodlí. Váš dobrý pocit začíná u Fraise.  

 

Vaše Fraise.

 

Záznamy nebyly nalezeny...